O nas

Oferujemy administrowanie i zarządzanie nieruchomościami, kompleksową obsługę księgową i techniczną oraz serwis sprzątający. Obecnie nasz teren działania obejmuje Białystok i okoliczne miejscowości…

Oferujemy administrowanie i zarządzanie nieruchomościami, kompleksową obsługę księgową i techniczną oraz serwis sprzątający. Obecnie nasz teren działania obejmuje Białystok i okoliczne miejscowości.

Jesteśmy jedną z najdłużej funkcjonujących i najbardziej sprawdzonych firm administrujących wspólnotami mieszkaniowymi w województwie podlaskim. Współpracują z nami sprawdzeni pracownicy posiadający nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale również bogate doświadczenie.

W zarządzaniu nieruchomościami wykorzystujemy wypracowane przez lata procedury, które skutecznie obniżają ponoszone przez właścicieli koszty, są gwarantem utrzymania na wysokim poziomie stanu technicznego obiektów oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Jesteśmy otwarci na potrzeby mieszkańców. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, proponujemy kompleksowe rozwiązania mające na celu poprawę komfortu ich życia.

Potwierdzeniem naszej wiarygodności są m.in. liczne referencje zadowolonych Klientów.